UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wcale mnie to nie dziwi. Drzewa to powycinali, ale żeby w końcu dobrze oświetlić tą drogę to nie ma komu. Do ilu wypadków jeszcze musi tu dojść, aby problem został zauważony??? A do pieszych i kierowców apeluję o ostrożność, bo ten odcinek teoretycznie jest prosty, ale nie jednego kierowcę już to złudzenie zgubiło.

mieszkanka fromborskiej

Anuluj