UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wcale mnie to nie dziwi. Drzewa to powycinali, ale żeby w końcu dobrze oświetlić tą drogę to nie ma komu. Do ilu wypadków jeszcze musi tu dojść, aby problem został zauważony??? A do pieszych i kierowców apeluję o ostrożność, bo ten odcinek teoretycznie jest prosty, ale nie jednego kierowcę już to złudzenie zgubiło.
mieszkanka fromborskiej