34
30.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Odnośnie tego linku wyżej- świetna muzyka. Miły klimacik do chillowania. Troszeczkę wg mnie wokal trzeba dopracować, ale ogólnie spoko. Macie tu kanał grzańców. Ostatnio go wyczaiłam : http://www.youtube.com/user/MulledWinePL . I fakt. Ciekawie zaczyna się robić w Elblągu.
(2011.02.06)

info

0  
  0
W miasto muzycznej ciemnoty zaczyna zaglądać trochę światła :)
(2011.02.06)

info

0  
  0
"Morfina" i "Panierka" rządzi :)
Pani erka (2011.02.09)

info

0  
  0
Mulled Wine ? za chwile przestanie istniec. Dzieciaczki sobie porzepoliły, wokal nijaki, nic nowego, a muzyka? nie jedna grupa takie cos grala jak uczyla sie grac :PXD nuda i porażka
(2011.04.14)

info

0  
  0