A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odnośnie tego linku wyżej- świetna muzyka. Miły klimacik do chillowania. Troszeczkę wg mnie wokal trzeba dopracować, ale ogólnie spoko. Macie tu kanał grzańców. Ostatnio go wyczaiłam : http://www.youtube.com/user/MulledWinePL . I fakt. Ciekawie zaczyna się robić w Elblągu.
W miasto muzycznej ciemnoty zaczyna zaglądać trochę światła :)
"Morfina" i "Panierka" rządzi :)
Mulled Wine ? za chwile przestanie istniec. Dzieciaczki sobie porzepoliły, wokal nijaki, nic nowego, a muzyka? nie jedna grupa takie cos grala jak uczyla sie grac :PXD nuda i porażka