UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi się tam bardzo podobało!! A najbardziej gitarzysta i basista takie słodkie chłopaki :) Kocham was!! :*
zlota
Mi się tam bardzo podobało!! A najbardziej gitarzysta i basista takie słodkie chłopaki :) Kocham was!! :*
zlota