UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z chęcią wysłuchałam kolejny raz chłopaków :) A tutaj jest kolejna kapelka rodem z naszego miasta, i chłopaki też dość poważnie podchodzą do tematu (choc chyba bardziej nostalgicznie, czy jak to ująć ;), całkiem ciekawie w mieście zaczyna się dziać: http://www.youtube.com/watch?v=YuJgSnxqRm0
Bloguevara