UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten 'nieznajomy' to ni kto inny jak basista Five of Green, Lukas :) Fakt faktem, że nie podali imion, ale zawsze można wejść a strone zespołu na facebook'u albo na myspace :) Ja się ogromnie cieszę, że mogłam być na takim koncercie i ręczę za chłopaków bo dają z siebie wszystko i traktują swoją robotę bardzo poważnie.