13
19.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zachwyty nad grą Startu nie mają, moim zdaniem, poważnego uzasadnienia. Prawda jest taka , że cieszą tylko zdobyte punkty. Wygrana z wyjątkowo słabym, w drugiej połowie meczu, Lublinem wypaczyła spojrzenie kibiców. Wnioski należy wyciągać z meczów z Jelenią Górą i Wrocławiem. I nie są one różowe. Nie czepiam się trenera, bo czasu miał mało. Końcówki meczów to nadal horror i chaos. Obawiam się meczu z Chorzowem, który nie gra dobrze, ale nie wykluczam niekorzystnego wyniku. I obym nie miał racji!
(2011.01.20)

info

0  
  0
Panie, skąd żeś się Pan urwał?Powtarzam jeszcze raz, to był mecz i doping jest jego nieodzowną częścią, tworzy atmosferę, niesie dziewczyny. Jeśli nie potrafi Pan tego pojąć, proponuję telewizor i kapcie. hd Panie hd zrozum jedno, że walenie w dwa bębny bez opamiętania nie można porównywać do normalnego kibicowania(czytaj ze zrozumieniem i nie myl śpiewów i oklasków), a jak nie możesz tego zrozumieć to popatrz na rozgrywane MŚ w Szwecji i zobacz czy walą tam w bębny bez opamiętania o ile w ogóle są te bębny:)
pozdrawiam z teatru (2011.01.21)

info

0  
  0
Panie hd zrozum jedno, że walenie w dwa bębny bez opamiętania nie można porównywać do normalnego kibicowania(czytaj ze zrozumieniem i nie myl śpiewów i oklasków), a jak nie możesz tego zrozumieć to popatrz na rozgrywane MŚ w Szwecji i zobacz czy walą tam w bębny bez opamiętania o ile w ogóle są te bębny:) pozdrawiam z teatru
pozdrawiam z teatru (2011.01.21)

info

0  
  0