UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zachwyty nad grą Startu nie mają, moim zdaniem, poważnego uzasadnienia. Prawda jest taka , że cieszą tylko zdobyte punkty. Wygrana z wyjątkowo słabym, w drugiej połowie meczu, Lublinem wypaczyła spojrzenie kibiców. Wnioski należy wyciągać z meczów z Jelenią Górą i Wrocławiem. I nie są one różowe. Nie czepiam się trenera, bo czasu miał mało. Końcówki meczów to nadal horror i chaos. Obawiam się meczu z Chorzowem, który nie gra dobrze, ale nie wykluczam niekorzystnego wyniku. I obym nie miał racji!