UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zachwyty nad grą Startu nie mają, moim zdaniem, poważnego uzasadnienia. Prawda jest taka , że cieszą tylko zdobyte punkty. Wygrana z wyjątkowo słabym, w drugiej połowie meczu, Lublinem wypaczyła spojrzenie kibiców. Wnioski należy wyciągać z meczów z Jelenią Górą i Wrocławiem. I nie są one różowe. Nie czepiam się trenera, bo czasu miał mało. Końcówki meczów to nadal horror i chaos. Obawiam się meczu z Chorzowem, który nie gra dobrze, ale nie wykluczam niekorzystnego wyniku. I obym nie miał racji!