UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie hd zrozum jedno, że walenie w dwa bębny bez opamiętania nie można porównywać do normalnego kibicowania(czytaj ze zrozumieniem i nie myl śpiewów i oklasków), a jak nie możesz tego zrozumieć to popatrz na rozgrywane MŚ w Szwecji i zobacz czy walą tam w bębny bez opamiętania o ile w ogóle są te bębny:) pozdrawiam z teatru
pozdrawiam z teatru