UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie hd zrozum jedno, że walenie w dwa bębny bez opamiętania nie można porównywać do normalnego kibicowania(czytaj ze zrozumieniem i nie myl śpiewów i oklasków), a jak nie możesz tego zrozumieć to popatrz na rozgrywane MŚ w Szwecji i zobacz czy walą tam w bębny bez opamiętania o ile w ogóle są te bębny:) pozdrawiam z teatru

pozdrawiam z teatru