UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Soja nagrodę????!!!!! to ten co ma być Naczelnikiem Wydz. Ośw. No musiał dostać nagrodę, bo to będzie atut aby wygrać konkurs na naczelnika. Dodam, że fikcyjny konkurs, /zresztą jak wszystkie konkursy/ bo z góry założono kto nim zostanie, przecież już na początku po wyborach mówiono, że Soja jest kandydatem na naczelnika. Szkoda tylko tych co złożyli dokumenty i łudzą się, że ich wybiorą.

jowan