43
06.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani aktoreczko w czerwonym zakieciku- faktycznie spojrz w lustereczko zanim zalozysz cos takiego.
(2011.01.08)

info

0  
  0
Całość kiepska. Złe prowadzenie. Koncert monotonny. Panowie grali, zbyt wiele, kompozycji własnych.
Zina (2011.01.09)

info

0  
  0
Myślę że nagrody prezydenta powinny być przyznane w uzgodnieniu z P. Słoniną. to on sprawował rządy w mieście przez 11 miesięcy (to Jego rok) a nowy Prezydent tylko niecały miesiąc.
dede (2011.01.10)

info

0  
  0