A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pani aktoreczko w czerwonym zakieciku- faktycznie spojrz w lustereczko zanim zalozysz cos takiego.
Całość kiepska. Złe prowadzenie. Koncert monotonny. Panowie grali, zbyt wiele, kompozycji własnych.
Myślę że nagrody prezydenta powinny być przyznane w uzgodnieniu z P. Słoniną. to on sprawował rządy w mieście przez 11 miesięcy (to Jego rok) a nowy Prezydent tylko niecały miesiąc.