nagrodzeni to prawie sami po kiedy sie tak zasłużyli?????, oj po teraz sobie porządzi !!!!!bezpartyjny
nagrodzeni to prawie sami po kiedy sie tak zasłużyli?????, oj po teraz sobie porządzi !!!!!