UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pogódźcie się z tym elblągi że o stoku i nartach w swoim pikutkowie dolnym możecie zapomnieć do końca roku. .. .chociaż z braku zysków w następnym sezonie stok bedzie tylko wspomnieniem; P
jasnowidz
pogódźcie się z tym elblągi że o stoku i nartach w swoim pikutkowie dolnym możecie zapomnieć do końca roku. .. .chociaż z braku zysków w następnym sezonie stok bedzie tylko wspomnieniem; P
jasnowidz