UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pogódźcie się z tym elblągi że o stoku i nartach w swoim pikutkowie dolnym możecie zapomnieć do końca roku. .. .chociaż z braku zysków w następnym sezonie stok bedzie tylko wspomnieniem; P

jasnowidz

Anuluj