UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

7 cm śniegu. .. .warunki dobre. .. .a jakże. .. hehhe. .. .. to kpina jakaś. .. .. jak bedzie 40 cm to może bedą dobre

antyelbing

Anuluj