UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
7 cm śniegu. .. .warunki dobre. .. .a jakże. .. hehhe. .. .. to kpina jakaś. .. .. jak bedzie 40 cm to może bedą dobre
antyelbing
7 cm śniegu. .. .warunki dobre. .. .a jakże. .. hehhe. .. .. to kpina jakaś. .. .. jak bedzie 40 cm to może bedą dobre
antyelbing