UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JASNOWIDZ na drzewo, do snobów. Robić za makaka. Ze stokiem zrobili, co mogli, a publika zagłosowała nogami. Czyli pełny aplauz, tłumek na stoku. Miasto olało dojazd i parkingi, policja i tzw. "straż miejska" toleruje łamanie zakazu wjazdu i kierunku dojazdu. Pierwsze poważne ostrzeżenie, Panie/Panowie z Magistratu. Dalszy ciąg nastąpi. jw.


Anuluj