UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
JASNOWIDZ na drzewo, do snobów. Robić za makaka. Ze stokiem zrobili, co mogli, a publika zagłosowała nogami. Czyli pełny aplauz, tłumek na stoku. Miasto olało dojazd i parkingi, policja i tzw. "straż miejska" toleruje łamanie zakazu wjazdu i kierunku dojazdu. Pierwsze poważne ostrzeżenie, Panie/Panowie z Magistratu. Dalszy ciąg nastąpi. jw.