UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to gratuluje ci chłopczyku. .zagraj chociaż jedną rzecz ładniej i składniej od nich. .słuchałeś kiedykolwiek co grają? przesłuchałeś jakikolwiek jełopie twardogłowy kawałek w całości? czy jak każdy po 3-5 sekundach wyrwanych z kontekstu wyrabiasz sobie opinie nie znając całości z czym masz do czynienia? doda wypada super? chyba tylko z dupy strony. .kręci tylko dupskiem i pokazuje sztuczne cycki. .może i śpiewa, ale nie ma żadnych rewelacji. .dziesiątki dziewczyn śpiewają lepiej od niej i co? uzupełnij wiedzę, zanim wdajesz się w dyskusje. .
Acid Maniac:)