UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo doda itp to tępa muzyka dla debili bez żadnego ładu i składu. .robiona przez ludzi, których nie widać, a wykonanie zostaje powierzone właśnie takiej tępej dodzie, jak ktoś wspomniał wcześniej, sara may, paulla, lady zgaga i inne takie tępe "dupy" które większy show robią wyglądem niż muzyką. .najlepiej powiedzieć "banda brudasów, ćpunów i alkoholików". .zawsze patrzy się na wygląd, a nie umiejętności. .spróbujcie zrobić takie same cuda z gitarami jak robi połowa zespołów na świecie, zróbcie utwór, a komentowanie zostawcie na potem. .

Acid Maniac:)

Anuluj