UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dziewne że jak jadą po Acidach to nikt z moderatorów nie usuwa komentów, jakby ktoś pocisnął na Bidzińskiego to już by nie było śladu po takich komentach. .. .ach te układy
dziewne że jak jadą po Acidach to nikt z moderatorów nie usuwa komentów, jakby ktoś pocisnął na Bidzińskiego to już by nie było śladu po takich komentach. .. .ach te układy