UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziewne że jak jadą po Acidach to nikt z moderatorów nie usuwa komentów, jakby ktoś pocisnął na Bidzińskiego to już by nie było śladu po takich komentach. .. .ach te układy


Anuluj