UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aborygenie ciągle miejcowy. Za czerwonej komuny, co ci czkawką się odbija, miałeś kierownicze stanowiska, stałą pensję i jakie takie poważanie. Nikt nikogo nie namawia do powrotu do dawnego ustroju, ale twoja czkawka zaczyna być nudna a nowy "lepszy" system chyba cię nie rozpieszcza. A wracając do artykułu. Jeżeli ktoś nie głosował, to znaczyć może że partie nie wystawiły dobrego kandydata. Można też głosować po to by nie wybrano najgorszego, bo demokratyczne wybory tak właśnie mają. (tak było nprzy wyborze prezydenta Polski). Pan Nowaczyk wygrał wybory. Jeżeli ważniejsze będą igrzyska, to nie wygra następnych. Jeżeli z za szyby służbowego samochodu zobaczy mieszkańców i ich rzeczywiste potrzeby ma szansę na reelekcję. Ważne wiec by danego czasu nie zmarnował.

roobotnik