UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiem, że sytuacja jest tródna i dramatyczna w kraju ale jest szansa do wykorzystania Platforma zwiększa podatki w nowym roku dla obywateli i przedsiębiorców czy nie należało by tego większego dochodu przekazać na wzrost płac dla urzędników, prezydentów przecież za tak niskie kilku tysięczne pensje nie można podejmować trafnych decyzji a myślę, że wynagrodzenia dla urzędników trzeba zwiększyć conajmnie 10krotnie to zapewni rozwój miasta napewno