UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szlachetny i proletariacki Robotniku - nie te, co trzeba i chyba kłamliwe czytałeś i słuchałeś media skoro uważasz mnie za spadkobiercę i pieszczocha minionej wielce, tumańskiej epoki, do której nigdy nie pasowałem a i ona mi się w podobny sposób rewanżowała. Nie chce tu powiedzieć, że jestem weteranem walki o lepsze jutro lub czcicielem martyrologii. Wszystko w miarę rozsądku, którego przez 60 lat tak nam brakowało. Natomiast czas obecny o tyle jest lepszy, że daje szerokie pole wyboru wszelkich opcji tylko wielu z tej oto możliwości nie wie jak korzystać, bo opierało swą egzystencję nie na wiedzy i profesjonalizmie a innych wszelakich opcjach wywodzących się korzeniami raczej albo zdecydowanie z wschodnich krańców Europy.
MiejscowyAborygen