UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tam będą wypadki, na Związku Jaszczurczego po staremu, a na "nowym super skrzyżowaniu" światła 24 na dobę. po co? Jadę lub idę tam przed 5 rano codziennie, schodzę z góry św. Anny, stoję na czerwonym i pozostaje mi podziwiać szkołę muzyczną bo samochodów jak na lekarstwo. Śmieszno??