UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tam będą wypadki, na Związku Jaszczurczego po staremu, a na "nowym super skrzyżowaniu" światła 24 na dobę. po co? Jadę lub idę tam przed 5 rano codziennie, schodzę z góry św. Anny, stoję na czerwonym i pozostaje mi podziwiać szkołę muzyczną bo samochodów jak na lekarstwo. Śmieszno??


Anuluj