25
02.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A bedzie jeszcze gorzej ,zoma atakuje L http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,IMiGW-ostrzega-nadciagaja-kolejne-opady-sniegu,wid,12908540,wiadomosc.html?ticaid=1b58e&_ticrsn=3
DYZÓRNY SYNOPTYK (2010.12.02)

info

0  
  0
Śnieg zaczął sypać dokładnie o godz. 6:40 :P
ttttttt (2010.12.02)

info

0  
  0
http://www.youtube.com/watch?v=HmfPqexbciM&feature=topvideos Satyra na temat świąt!
florek (2010.12.02)

info

0  
  0
jak zwykle zima zaskoczyla drogowcow w Elblagu rano na ulicach byla szklanka!!!
(2010.12.02)

info

0  
  0
http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU - satyra na temat Planety (?!?!?!?!?!?!?!), szkoda, że nie ma polskich napisów :/
wybiórca (2010.12.02)

info

0  
  0
Co niektórzy malkontenci byliby zadowoleni dopiero wtedy gdy drogowcy wałapywaliby śnieg nad jezdnią :-)
Tadd (2010.12.02)

info

0  
  0
Elbląg pyta Słoninę - czy to prawda, że będąc współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa donosił Pan na kolegów? co jest w Pana teczce w IPN? czy to prawda, że będąc pracownikiem Kuratorium niszczył Pan ludziom życie prywatne i kariery zawodowe donosząc m. in. o chodzeniu do kościoła? Co Pan czuje gdy słyszy Pan teraz jak wiele ludzi cierpiało z tego powodu? › › zgłoś do moderacji (2010-12-02)[DO NOT LEAVE IT IS NOT REAL] Elbląg pyta Słoninę - ile prawdy jest w powszechnie znanych plotkach o kilku mieszkaniach, które otrzymał pan od właściciela firmy Mytych? czy to prawda, że prywatne imprezy w pana domu w Sztutowie obsługiwała firma Celebra, która w podziękowaniu otrzymywał potem zlecenia z miasta? co Pan czuje słysząc takie plotki na swój temat? › › zgłoś do moderacji (2010-12-02)[DO NOT LEAVE IT IS NOT REAL] Elbląg pyta Słoninę - ile prawdy jest w doniesieniach o propozycji pracy dla pana w koncernie Energa w zamian za doprowadzenie do prywatyzacji EPEC? co Pan czuję słysząc takie informacje, dlaczego nigdy nie zostały zdementowane? › › zgłoś do moderacji (2010-12-02)[DO NOT LEAVE IT IS NOT REAL] Elbląg pyta Słoninę - czy to prawda, że firma Wójcik wspiera Pana kampanię w zamian za preferencyjne korzystanie z laboratorium w Elbląskim Parku Technologicznym na Modrzewinie? co Pan czuje wiedząc, że takie plotki krążą po mieście od kilku
(2010.12.02)

info

0  
  0
Ciekawe. Co roku zima, A ludzi zdziwko wali ze k wa snieg. Na wiosne znowu zdziwienie bo powodz. No i tak w kolko.
hoststyle1 (2010.12.02)

info

0  
  0
Prosze. Ten tchorz ktory nawet nie podpisal sie pod swoimi obelgami w kierunku Sloniny, moze i ma troche racjii. Ku wa glosujcie na niego dalej wiochale.
hoststyle1 (2010.12.02)

info

0  
  0
NASZA ZIMA ...czy się zaczęło ,to co i tak ma nastąpić ? http://www.youtube.com/watch?v=1M8j7ilJdSg
ALOJZY BĄBEL (2010.12.02)

info

0  
  0