UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co niektórzy malkontenci byliby zadowoleni dopiero wtedy gdy drogowcy wałapywaliby śnieg nad jezdnią :-)
Tadd
Co niektórzy malkontenci byliby zadowoleni dopiero wtedy gdy drogowcy wałapywaliby śnieg nad jezdnią :-)
Tadd