25
02.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do 5 tego komentarza, a ja sie pytam Ciebie czy korzystałeś już z porady psychiatry? Tobie w 100 procentach jest niezbędny. ELBLĄG SIE CIEBIE PYTA. Lecz sie, bo rodzina sie już Ciebie wstydzi!!!!
(2010.12.02)

info

0  
  0
ostatni czwartkowy wieczór pana Słoniny jako prezydenta, za tydzień o tej porze będzie już emerytem, trwa końcowe odliczanie. ..
(2010.12.02)

info

0  
  0
WOOOOOW !!!!! czyż by Z I M A nie zaskoczyła naszych drogowców ?!?!?!?!?!?!?!?
crokodyl (2010.12.02)

info

0  
  0
Trwa koncowe odliczanie? Ja mysle ze trwa niszczenie kompromitujacych dokumentow. Slonina 24 godziny na dobe papiery do sieczkarni wklada.
hoststyle1 (2010.12.03)

info

0  
  0
slonina juz dosyc zlego zrobil w tym miescie!!!! uklady i lewe interesy byly domena bandy z ratusza
(2010.12.03)

info

0  
  0