UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU - satyra na temat Planety (?!?!?!?!?!?!?!), szkoda, że nie ma polskich napisów :/
wybiórca
http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU - satyra na temat Planety (?!?!?!?!?!?!?!), szkoda, że nie ma polskich napisów :/
wybiórca