UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe. Co roku zima, A ludzi zdziwko wali ze k wa snieg. Na wiosne znowu zdziwienie bo powodz. No i tak w kolko.

hoststyle1

Anuluj