UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe. Co roku zima, A ludzi zdziwko wali ze k wa snieg. Na wiosne znowu zdziwienie bo powodz. No i tak w kolko.
hoststyle1
Ciekawe. Co roku zima, A ludzi zdziwko wali ze k wa snieg. Na wiosne znowu zdziwienie bo powodz. No i tak w kolko.
hoststyle1