UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda mi tylko tego dziecka!!! Ta pani od dawna jeździ niebezpiecznie w sposób arogancki, jakby sama była na drodze. .. Nie jedną sytuację widziałem z udziałem Tej osóbkii. Prawdziwa matka w taki sposób nie wozi dziecka.

kierowca