UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fascynuje Was pisanie tych bzdurnych komentarzy?nawet dokladnie nie wiecie jaki przebieg mialo to zdarzenie, a juz Matce zabieracie dziecko, oceniacie ja po jednych zdarzeniu?O ile wiem to Matka byla w stanie poswiecic siebie, aby tylko jej synkowi sie nic nie stalo. .. o czym swiadcza obrazenia jakie doznala. .. synek jest juz w domku caly i zdrowy :) ciekawe czy kazdy z Was piszacych te brednie bylby/bylaby na tyle odwazny. Pozdrawiam myslacych.
Hmmm.