19
05.09.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
inne nacje cieszą osiągnięcia bliskich pomagają wspierają sponsorują Nasza tylko zazdrości krytykuje i szydzi wstyd!Gratulacje dla twórców młodej sztuki brawo Panie w skali 1-5 to 5 z kropką
(2010.09.06)

info

0  
  0
te Panie to młode śliczne wykształcone artystki proszę przeczytać wcześniejsze artykuły zwiastujące wernisaż Powodzenia w dalszej twórczej pracy gratulacje Byłem widziałem podobało mi się zapewniam że nie jedne wernisaż widziałem w kraju i zagranicą Pozdrawiam
(2010.09.06)

info

0  
  0
a jakie to są wg ciebie "szczery krytyku" podstawowe zasady kompozycji? i czy musi być perspektywa aby obraz był ciekawy?
(2010.09.06)

info

0  
  0
ten krytyk nie ma wiedzy na temat malarstwa napisał to z przekory szczerze ale sam nie wie co krytykuje dla zasady po co ma być fajnie - Galeria jest super
(2010.09.06)

info

0  
  0
szkoda że nie ćpają piją i hulają byłoby o czym pisać Mądre wykształcone dziewczyny pracujące spełniające swe pasje nie pasożyty czego chcecie jeszcze?
(2010.09.06)

info

0  
  0
Elblag to wiocha szkoda sztuki i galerii
(2010.09.06)

info

0  
  0
sztuka polega na tym ze można ją odebrać na różnorakie sposoby. nie każdemu się podoba a wy już musicie atakować nawet komentujących? bez krytyki co chcecie tworzyć? ''narcyzi własnych niedoszkolonych talentów"? prace nie są zachwycające. cieszcie się ze ktokolwiek zagląda na tą stronę a nie bronicie własnych koleżanek żeby im tylko się czasem smutno na duszy nie zrobiło.
szczery krytyk (2010.09.28)

info

0  
  0
za kogo wy sie macie? tylko sami siebie wychwalacie! co to za obrazy wogole sa? w tanim hipermarkecie mozna lepsze znalezc. serio nie ma co przezywac. zero wrazen artystycznych. zadnych glebszych emocji nie wzbudzaja. zamiast sie burzyc to wezcie do siebie slowa poprzednikow. zal
(2010.09.28)

info

0  
  0
prawdziwa cnota KRYTYKI się nie boi
(2010.12.03)

info

0  
  0