A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
inne nacje cieszą osiągnięcia bliskich pomagają wspierają sponsorują Nasza tylko zazdrości krytykuje i szydzi wstyd!Gratulacje dla twórców młodej sztuki brawo Panie w skali 1-5 to 5 z kropką
te Panie to młode śliczne wykształcone artystki proszę przeczytać wcześniejsze artykuły zwiastujące wernisaż Powodzenia w dalszej twórczej pracy gratulacje Byłem widziałem podobało mi się zapewniam że nie jedne wernisaż widziałem w kraju i zagranicą Pozdrawiam
a jakie to są wg ciebie "szczery krytyku" podstawowe zasady kompozycji?
i czy musi być perspektywa aby obraz był ciekawy?
ten krytyk nie ma wiedzy na temat malarstwa napisał to z przekory szczerze ale sam nie wie co krytykuje dla zasady po co ma być fajnie - Galeria jest super
szkoda że nie ćpają piją i hulają byłoby o czym pisać Mądre wykształcone dziewczyny pracujące spełniające swe pasje nie pasożyty czego chcecie jeszcze?
Elblag to wiocha szkoda sztuki i galerii
sztuka polega na tym ze można ją odebrać na różnorakie sposoby. nie każdemu się podoba a wy już musicie atakować nawet komentujących? bez krytyki co chcecie tworzyć? ''narcyzi własnych niedoszkolonych talentów"? prace nie są zachwycające. cieszcie się ze ktokolwiek zagląda na tą stronę a nie bronicie własnych koleżanek żeby im tylko się czasem smutno na duszy nie zrobiło.
za kogo wy sie macie? tylko sami siebie wychwalacie! co to za obrazy wogole sa? w tanim hipermarkecie mozna lepsze znalezc. serio nie ma co przezywac. zero wrazen artystycznych. zadnych glebszych emocji nie wzbudzaja. zamiast sie burzyc to wezcie do siebie slowa poprzednikow. zal
prawdziwa cnota KRYTYKI się nie boi