UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
sztuka polega na tym ze można ją odebrać na różnorakie sposoby. nie każdemu się podoba a wy już musicie atakować nawet komentujących? bez krytyki co chcecie tworzyć? ''narcyzi własnych niedoszkolonych talentów"? prace nie są zachwycające. cieszcie się ze ktokolwiek zagląda na tą stronę a nie bronicie własnych koleżanek żeby im tylko się czasem smutno na duszy nie zrobiło.
szczery krytyk