UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za kogo wy sie macie? tylko sami siebie wychwalacie! co to za obrazy wogole sa? w tanim hipermarkecie mozna lepsze znalezc. serio nie ma co przezywac. zero wrazen artystycznych. zadnych glebszych emocji nie wzbudzaja. zamiast sie burzyc to wezcie do siebie slowa poprzednikow. zal


Anuluj