UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
sztuka polega na tym ze można ją odebrać na różnorakie sposoby. nie każdemu się podoba a wy już musicie atakować nawet komentujących? bez krytyki co chcecie tworzyć? ''narcyzi własnych niedoszkolonych talentów"? prace nie są zachwycające. cieszcie się ze ktokolwiek zagląda na tą stronę a nie bronicie własnych koleżanek żeby im tylko się czasem smutno na duszy nie zrobiło.
szczery krytyk