UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

sztuka polega na tym ze można ją odebrać na różnorakie sposoby. nie każdemu się podoba a wy już musicie atakować nawet komentujących? bez krytyki co chcecie tworzyć? ''narcyzi własnych niedoszkolonych talentów"? prace nie są zachwycające. cieszcie się ze ktokolwiek zagląda na tą stronę a nie bronicie własnych koleżanek żeby im tylko się czasem smutno na duszy nie zrobiło.

szczery krytyk