UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
za kogo wy sie macie? tylko sami siebie wychwalacie! co to za obrazy wogole sa? w tanim hipermarkecie mozna lepsze znalezc. serio nie ma co przezywac. zero wrazen artystycznych. zadnych glebszych emocji nie wzbudzaja. zamiast sie burzyc to wezcie do siebie slowa poprzednikow. zal