UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

za kogo wy sie macie? tylko sami siebie wychwalacie! co to za obrazy wogole sa? w tanim hipermarkecie mozna lepsze znalezc. serio nie ma co przezywac. zero wrazen artystycznych. zadnych glebszych emocji nie wzbudzaja. zamiast sie burzyc to wezcie do siebie slowa poprzednikow. zal