UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znudiził mi się już ten temat, strasznie długo już tu jest, czy redakcja nie może dawać częsciej nowych tematów w dziale hit czy kit?
Znudiził mi się już ten temat, strasznie długo już tu jest, czy redakcja nie może dawać częsciej nowych tematów w dziale hit czy kit?