UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeśli chcecie poznać prawdziwy problem ruchu drogowego, przyjedźcie choćby do Wrocławia.............gdzie tramwaje i samochody jadą jedną drogą (nie zawsze szeroką) a w niektórych miejscach na wąskich uliczkach są parkingi przy chodnikach. Jednym z najgorszych miejsc do przebycia jest plac Grunwaldzki, gdzie znak stoi od znaku zaledwie kilka kroków, tramwaje mają swój kierunek, autobusy swój a samochody swój - tam można czekać nawet 15 minut!!!!!............takie pomysłowe rozwiązanie łączy drogi od dworca głównego, starego rynku, drogi na Poznań i Warszawę..................polecam tym, którym nie podoba się nasze skrzyżowanie............i powodzenia :)

tymczasowa Wrocławianka