UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem to dobre a zwlaszcza bezpieczne rozwiazanie....mieszkam za ranica gdzie prawie na kazdym skrzyzowaniu jest pas wydzielony do skrecania w lewo...i co?...i przynajmniej skrecajac w lewo nie boje sie,ze jakis wariat mnie potraci...a ,ze musze troche poczekac....wole czekac...i kazdemu zycze cierpliwosci na drodze...wierzcie mi oplaca sie czasami poczekac!

ja

Anuluj