A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
bezmyślność ludzka nie zna granic z. a. p. i. e. r. d. a. l. a. j. ą ile fabryka dała i widać konsekwencje szczególnie w tej kategorii wagowej
wert weź wyluzuj nerwy ci puszczają w te upalne dni trzaśnij se kolejnego schłodzonego browarka i będzie spoko
bezmyślni kierowcy samochodów ciężarowych
to już kolejny wypadek w tym miejscu, może ktoś w końcu by pomyślał o jakimś zabezpieczeniu drogi komunikacji i miejsc budowy !!
Było na Komora głosować????
kierowcy z TIR'ow wioza smierc!!! przez nich tylko korki gigantyczne sie tworza a zaden baran nawet nie zjedzie na margines!!
czy ktos wie z ktorego samochodu zginol kierowca?
Przecież jest napisane, że z wywrotki. To ta ciężarówka z białą kabiną stojąca w polu.
Trzeba dostosowac predkość do warunków na drodze.
POLICJA, powinna stac z suszarą z jednej i drugiej strony i solic porządne mandaty!!!
Giną niewinni ludzie.
margines nie jest po to, żeby po nim jeździć, BARANIE