54
13.07.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bezmyślność ludzka nie zna granic z. a. p. i. e. r. d. a. l. a. j. ą ile fabryka dała i widać konsekwencje szczególnie w tej kategorii wagowej
(2010.07.13)

info

0  
  0
wert weź wyluzuj nerwy ci puszczają w te upalne dni trzaśnij se kolejnego schłodzonego browarka i będzie spoko
(2010.07.13)

info

0  
  0
bezmyślni kierowcy samochodów ciężarowych
(2010.07.13)

info

0  
  0
to już kolejny wypadek w tym miejscu, może ktoś w końcu by pomyślał o jakimś zabezpieczeniu drogi komunikacji i miejsc budowy !!
(2010.07.13)

info

0  
  0
Było na Komora głosować????
pisakinserowatoscowy (2010.07.13)

info

0  
  0
kierowcy z TIR'ow wioza smierc!!! przez nich tylko korki gigantyczne sie tworza a zaden baran nawet nie zjedzie na margines!!
(2010.07.13)

info

0  
  0
czy ktos wie z ktorego samochodu zginol kierowca?
kredka (2010.07.13)

info

0  
  0
Przecież jest napisane, że z wywrotki. To ta ciężarówka z białą kabiną stojąca w polu.
do.r.o.t (2010.07.13)

info

0  
  0
Trzeba dostosowac predkość do warunków na drodze. POLICJA, powinna stac z suszarą z jednej i drugiej strony i solic porządne mandaty!!! Giną niewinni ludzie.
m_k (2010.07.13)

info

0  
  0
margines nie jest po to, żeby po nim jeździć, BARANIE
(2010.07.13)

info

0  
  0