UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kierowcy z TIR'ow wioza smierc!!! przez nich tylko korki gigantyczne sie tworza a zaden baran nawet nie zjedzie na margines!!
kierowcy z TIR'ow wioza smierc!!! przez nich tylko korki gigantyczne sie tworza a zaden baran nawet nie zjedzie na margines!!