UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba dostosowac predkość do warunków na drodze. POLICJA, powinna stac z suszarą z jednej i drugiej strony i solic porządne mandaty!!! Giną niewinni ludzie.
m_k
Trzeba dostosowac predkość do warunków na drodze. POLICJA, powinna stac z suszarą z jednej i drugiej strony i solic porządne mandaty!!! Giną niewinni ludzie.
m_k