UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to już kolejny wypadek w tym miejscu, może ktoś w końcu by pomyślał o jakimś zabezpieczeniu drogi komunikacji i miejsc budowy !!


Anuluj