UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to już kolejny wypadek w tym miejscu, może ktoś w końcu by pomyślał o jakimś zabezpieczeniu drogi komunikacji i miejsc budowy !!
to już kolejny wypadek w tym miejscu, może ktoś w końcu by pomyślał o jakimś zabezpieczeniu drogi komunikacji i miejsc budowy !!