A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widać po niewielkich uszkodzeniach, że gdyby miał zapięte pasy to żadnych obrażeń by nie miał ale to był pewnie jeden z wielu którzy jeżdżą bez pasów, bo ich uwiera albo "życie ratuje" (tylko, że w jednym na sto przypadków) no ale nie wszyscy z matematyką sobie radzą.
margines jest wlasnie dla tych brudasow z tirow zeby zjezdali i nie blokowali drogi!!
bezmyslni to wy jestescie bo gadacie na kierowcow Tirow ze tak zapierdzielaja, a osobowkami to samo robicie, wyprzedzanie na trzeciego i na blacie o wiele więcej niż dozwolone 90 km/h i żeby rzucic w kogos kamienia to najpierw samemu trzeba byc bez winy a podejrzewam ze nie jestescie, bo POLACY to taki naród w którym każdy uwarza sie za najlepszego kierowce, a reszta to banda piratow drogowych. ..
chłopczyku, te "brudasy" maja czyściej w kabinie niż ty w swoim pokoju dopóki ci mamusia nie posprząta, a o marginesie to nie wiem kto ci takich bzdur naopowiadał
margines nie jest do jazdy!!!!! zmien nauczyciela bo mozesz miec kłopoty
ty ktory mowisz ze margines jest do jazdy jestes bez wyobrazni i dlatego nie powinienes siadac za kierownice booooo Strach
to wes mi koloego od marginesu powiedz. .ty jedziesz osobówka ktora wazy tone a taki tir jest 40x cięzszy laltwo tak nie jest zjechac. .. .. a swoja droga to bylem świadtkiem. .. .. i wcale szybko nie jechal volvo tylko masa wlasnie takie szkody wyrzadzile a te n manik to sam zjechal. .. .. dlaczego sa wypadki ? To proste zbudowali za komuny droge i tera kazdy po niej jezdzi widzicie sami jakei sa "rowy" w drodze motorem nie da rady jedzic. ..
Zginął tylko dlatego że nie zapiął pasów. Gdyby miał zapięte pasy to nie wypadł by z kabiny
Wielu komentatorów ostatnio zamiast "świadków" pisze "światków" ale nieco wyżej widać, że niektórzy mają wątpliwości i na wszelki wypadek przed literkę "t" dodają "d". Przy okazji podpowiem tym fachurom kierownicy, że cwanym wybiegiem jeżeli nie jest się pewnym pisać " rz " z kropeczką nad "z".
jakby szybko nie jechal to zdarzylby wyhamowac!! Trzeba jechac z taka predkoscia zeby panowac nad autem czy to duzym czy malym aha i mowi sie teraz a nie tera wiesniaku