54
13.07.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widać po niewielkich uszkodzeniach, że gdyby miał zapięte pasy to żadnych obrażeń by nie miał ale to był pewnie jeden z wielu którzy jeżdżą bez pasów, bo ich uwiera albo "życie ratuje" (tylko, że w jednym na sto przypadków) no ale nie wszyscy z matematyką sobie radzą.
(2010.07.13)

info

0  
  0
margines jest wlasnie dla tych brudasow z tirow zeby zjezdali i nie blokowali drogi!!
(2010.07.13)

info

0  
  0
bezmyslni to wy jestescie bo gadacie na kierowcow Tirow ze tak zapierdzielaja, a osobowkami to samo robicie, wyprzedzanie na trzeciego i na blacie o wiele więcej niż dozwolone 90 km/h i żeby rzucic w kogos kamienia to najpierw samemu trzeba byc bez winy a podejrzewam ze nie jestescie, bo POLACY to taki naród w którym każdy uwarza sie za najlepszego kierowce, a reszta to banda piratow drogowych. ..
jełopy (2010.07.13)

info

0  
  0
chłopczyku, te "brudasy" maja czyściej w kabinie niż ty w swoim pokoju dopóki ci mamusia nie posprząta, a o marginesie to nie wiem kto ci takich bzdur naopowiadał
(2010.07.13)

info

0  
  0
margines nie jest do jazdy!!!!! zmien nauczyciela bo mozesz miec kłopoty
(2010.07.13)

info

0  
  0
ty ktory mowisz ze margines jest do jazdy jestes bez wyobrazni i dlatego nie powinienes siadac za kierownice booooo Strach
(2010.07.13)

info

0  
  0
to wes mi koloego od marginesu powiedz. .ty jedziesz osobówka ktora wazy tone a taki tir jest 40x cięzszy laltwo tak nie jest zjechac. .. .. a swoja droga to bylem świadtkiem. .. .. i wcale szybko nie jechal volvo tylko masa wlasnie takie szkody wyrzadzile a te n manik to sam zjechal. .. .. dlaczego sa wypadki ? To proste zbudowali za komuny droge i tera kazdy po niej jezdzi widzicie sami jakei sa "rowy" w drodze motorem nie da rady jedzic. ..
` (2010.07.13)

info

0  
  0
Zginął tylko dlatego że nie zapiął pasów. Gdyby miał zapięte pasy to nie wypadł by z kabiny
dfgd (2010.07.13)

info

0  
  0
Wielu komentatorów ostatnio zamiast "świadków" pisze "światków" ale nieco wyżej widać, że niektórzy mają wątpliwości i na wszelki wypadek przed literkę "t" dodają "d". Przy okazji podpowiem tym fachurom kierownicy, że cwanym wybiegiem jeżeli nie jest się pewnym pisać " rz " z kropeczką nad "z".
taki jeden (2010.07.13)

info

0  
  0
jakby szybko nie jechal to zdarzylby wyhamowac!! Trzeba jechac z taka predkoscia zeby panowac nad autem czy to duzym czy malym aha i mowi sie teraz a nie tera wiesniaku
(2010.07.13)

info

0  
  0