16
14.06.2009

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Orzeł kontynuuj swoją ciekawą pracę i przejmuj się zaściankowymi komentarzami. Keep up!!
Drewniany kolega (2009.06.15)

info

0  
  0
a moim zdaniem Orzech jest bajerancko i z przytupem; ) I dobrze się prezentujesz poza tym. A jak się komuś nie podoba to niech sobie poczyta na tlenie o nowych butach Cerekwickiej czy innej Flinty. Pozdrawiam.
KoszyK (2009.06.15)

info

0  
  0
Każdy myślący człowiek sam wyciągnie wnioski po przeczytaniu lub wysłuchaniu jakiegokolwiek wywodu. Może się z tym zgodzić lub nie i to jest jego prawo. Natomiast kłótnie (komentarze) na temat siły lub braku autorytetu, konieczności robienia wspólnych zdjęć i innych mało istotnych inszości są tworem całkowitego braku myślenia i nieświadomości egzystencjalnej delikwenta lub celowym działaniem zainteresowanych odpowiednio ludzi. I w tym przypadku powinna pojawić się cenzura jeśli mówimy o wolności słowa. Orzeu pozdrawiam. .. good job
dzejdi (2009.06.15)

info

0  
  0
Ja tam Żakowskiego cenię. :) A wywiadzik naprawdę dobry! Czekam na ciąg dalszy.
Sven (2009.06.15)

info

0  
  0
Oj Dzejdi. .. Dla mnie Pan Żakowski i cale to towarzystwo z jedynie słusznej gazety sa świadomymi niszczycielami wolnego słowa a nie odwrotnie. I niech bedzie że jestem, ,nieświadomy egzystencjonalnie'' choć na Boga naprawdę nie rozumiem co to znaczy ale może dlatego ze jestem chłopak ze wsi. ..
(2009.06.15)

info

0  
  0
Pan Żakowski na pewno miewał różne mariaże i zależnie od sytuacji różnie w niej się znajdował. Tak jest rola dziennikarza. Na pewno jednak nie jest poglądów jedynie słusznych a jego podejście do problemów daleko odbiega, jak widać na załączonym obrazku, od praktyki myślenia i tworzenia świata zachodnich krańców komuchowatego zagłębia trzcińsko-bagiennego.
AborygenMiejscowy (2009.06.16)

info

0  
  0