A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Orzeł kontynuuj swoją ciekawą pracę i przejmuj się zaściankowymi komentarzami. Keep up!!
a moim zdaniem Orzech jest bajerancko i z przytupem; ) I dobrze się prezentujesz poza tym. A jak się komuś nie podoba to niech sobie poczyta na tlenie o nowych butach Cerekwickiej czy innej Flinty. Pozdrawiam.
Każdy myślący człowiek sam wyciągnie wnioski po przeczytaniu lub wysłuchaniu jakiegokolwiek wywodu. Może się z tym zgodzić lub nie i to jest jego prawo. Natomiast kłótnie (komentarze) na temat siły lub braku autorytetu, konieczności robienia wspólnych zdjęć i innych mało istotnych inszości są tworem całkowitego braku myślenia i nieświadomości egzystencjalnej delikwenta lub celowym działaniem zainteresowanych odpowiednio ludzi. I w tym przypadku powinna pojawić się cenzura jeśli mówimy o wolności słowa.
Orzeu pozdrawiam. .. good job
Ja tam Żakowskiego cenię. :) A wywiadzik naprawdę dobry! Czekam na ciąg dalszy.
Oj Dzejdi. .. Dla mnie Pan Żakowski i cale to towarzystwo z jedynie słusznej gazety sa świadomymi niszczycielami wolnego słowa a nie odwrotnie. I niech bedzie że jestem, ,nieświadomy egzystencjonalnie'' choć na Boga naprawdę nie rozumiem co to znaczy ale może dlatego ze jestem chłopak ze wsi. ..
Pan Żakowski na pewno miewał różne mariaże i zależnie od sytuacji różnie w niej się znajdował. Tak jest rola dziennikarza. Na pewno jednak nie jest poglądów jedynie słusznych a jego podejście do problemów daleko odbiega, jak widać na załączonym obrazku, od praktyki myślenia i tworzenia świata zachodnich krańców komuchowatego zagłębia trzcińsko-bagiennego.