UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj Dzejdi. .. Dla mnie Pan Żakowski i cale to towarzystwo z jedynie słusznej gazety sa świadomymi niszczycielami wolnego słowa a nie odwrotnie. I niech bedzie że jestem, ,nieświadomy egzystencjonalnie'' choć na Boga naprawdę nie rozumiem co to znaczy ale może dlatego ze jestem chłopak ze wsi. ..


Anuluj