UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każdy myślący człowiek sam wyciągnie wnioski po przeczytaniu lub wysłuchaniu jakiegokolwiek wywodu. Może się z tym zgodzić lub nie i to jest jego prawo. Natomiast kłótnie (komentarze) na temat siły lub braku autorytetu, konieczności robienia wspólnych zdjęć i innych mało istotnych inszości są tworem całkowitego braku myślenia i nieświadomości egzystencjalnej delikwenta lub celowym działaniem zainteresowanych odpowiednio ludzi. I w tym przypadku powinna pojawić się cenzura jeśli mówimy o wolności słowa. Orzeu pozdrawiam. .. good job

dzejdi