UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy myślący człowiek sam wyciągnie wnioski po przeczytaniu lub wysłuchaniu jakiegokolwiek wywodu. Może się z tym zgodzić lub nie i to jest jego prawo. Natomiast kłótnie (komentarze) na temat siły lub braku autorytetu, konieczności robienia wspólnych zdjęć i innych mało istotnych inszości są tworem całkowitego braku myślenia i nieświadomości egzystencjalnej delikwenta lub celowym działaniem zainteresowanych odpowiednio ludzi. I w tym przypadku powinna pojawić się cenzura jeśli mówimy o wolności słowa. Orzeu pozdrawiam. .. good job
dzejdi