UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oj Dzejdi. .. Dla mnie Pan Żakowski i cale to towarzystwo z jedynie słusznej gazety sa świadomymi niszczycielami wolnego słowa a nie odwrotnie. I niech bedzie że jestem, ,nieświadomy egzystencjonalnie'' choć na Boga naprawdę nie rozumiem co to znaczy ale może dlatego ze jestem chłopak ze wsi. ..