UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem Orzech jest bajerancko i z przytupem; ) I dobrze się prezentujesz poza tym. A jak się komuś nie podoba to niech sobie poczyta na tlenie o nowych butach Cerekwickiej czy innej Flinty. Pozdrawiam.
KoszyK